| Weight | 0.0009 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.68 × 0.188 × 0.68 in |
| MATERIAL | Gray Kynar (PVDF) |
| COLOR | Gray |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE | 2 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
L0-2-200PVDF
$1.12
Elbow 1/8″ Barb in Gray Kynar




