| Weight | 0.0038 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.125 × 0.3 × 1.105 in |
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE2 | 4 |
L0-4GFBN
$1.02
Elbow 1/4″ Barb in Glass Filled Black Nylon





