| Weight | 0.0035 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.245 × 0.364 × 1.222 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HOSE BARB 2 | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE2 | 5 |
L0-5PP
$0.71
Elbow 5/16″ Barb in Non-Animal Derived Polypropylene





