| Weight | 0.0076 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.366 × 0.428 × 1.339 in |
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
| HOSE BARB 2 | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE2 | 6 |
L0-6GFBN
$1.02
Elbow 3/8″ Barb in Glass Filled Black Nylon





