| Weight | 0.0089 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.366 × 0.428 × 1.339 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
| HOSE BARB 2 | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE2 | 6 |
| PFAS-Free | Yes |
L0-6NK7
$2.28
Elbow 3/8″ Barb in Natural Kynar 740





