| Weight | 0.0006 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.432 × 0.203 × 0.521 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE | 1.5 |
| HEX | .2031" |
| THREAD | 10-32 UNF |
| PFAS-Free | Yes |
L1032-1.5-200NK7
$1.01
Elbow 10-32 UNF Thread x 3/32″ Barb Natural Kynar 740





