| Weight | 0.0017 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.475 × 0.25 × 0.378 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 1 Barb – 1/16" |
| SIZE | 2 |
| HEX | .25" |
| THREAD | 10-32 TAPER |
| PFAS-Free | Yes |
L1032T-1-200NK7
$1.17
Elbow 10-32 Taper x 1/16″ Barb in Natural Kynar





