| Weight | 0.004 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.057 × 0.44 × 0.75 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE | 2.5 |
| HEX | 0.440" |
| THREAD | 1/8" NPT |
L2-2.5BN
$0.62
Elbow 1/8″ NPT x 5/32″ Barb in Black Nylon





