| Weight | 0.0046 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.182 × 0.44 × 1.16 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HEX | 0.440" |
| THREAD | 1/8" NPT |
L2-4BN
$0.71
Elbow 1/8″ NPT x 1/4″ Barb in Black Nylon Elbow 1/8″ NPT x 1/4″ ID





