| Weight | 0.0067 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.259 × 0.566 × 0.75 in |
| MATERIAL | Glass Filled Black Nylon (GFBN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 2.5 Barb – 5/32" |
| SIZE | 2.5 |
| HEX | 0.566" |
| THREAD | 1/4" NPT |
L4-2.5GFBN
$1.02
Glass Filled Black Nylon Elbow 1/4″ NPT x 5/32″





