| Weight | 0.0004 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.497 × 0.141 × 0.561 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 1.5 Barb – 3/32" |
| SIZE | 1.5 |
| HOSE BARB 2 | 1 Barb – 1/16" |
| SIZE2 | 1 |
| PFAS-Free | Yes |
RL1.5-1-200NK7
$1.12
Reduction Elbow 3/32″ Barb x 1/16″ Barb Natural Kynar 740





