| Weight | 0.0064 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.692 × 0.692 × 1.296 in |
| MATERIAL | White Nylon (WN) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HEX | 0.692" |
| THREAD | 3/8" NPT |
| THREAD 2 | 1/8" NPT |
RN6-2WN
$0.57
Conversion Nipple 3/8″ NPT x 1/8″ NPT in White Nylon





