| Dimensions | 0.688 × 0.688 × 1.625 in |
|---|---|
| MATERIAL | Natural Nylon (NN) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 6 Barb – 3/8" |
| SIZE | 6 |
| HEX | 0.688" |
| THREAD | 9/16" UNF |
SAF9-6NNON
$1.86
Straight Female Swivel 3/8″ Barb in Natural Nylon – Orange





