| Dimensions | 1.39 × 0.3 × 1.96 in |
|---|---|
| MATERIAL | Gray Kynar (PVDF) |
| COLOR | Gray |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HEX | 0.692" |
| THREAD | 3/8" NPT |
T6-4PVDF
$2.20
Gray Kynar Tee 3/8″ NPT-1/4″ Barb




