| Weight | 0.0258 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.936 × 0.707 × 2.98 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 10 Barb – 5/8" |
| SIZE | 10 |
| HEX | 0.880" |
| THREAD | 1/2" NPT |
T8-10BN
$0.77
Black Nylon Tee 1/2″ NPT x 5/8″ Barb





