| Weight | 0.036 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.087 × 0.855 × 3.32 in |
| MATERIAL | Black Nylon (BN) |
| COLOR | Black |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 12 Barb – 3/4" |
| SIZE | 12 |
| HEX | 0.880" |
| THREAD | 1/2" NPT |
T8-12BN
$0.77
Black Nylon Tee 1/2″ NPT x 3/4″ Barb





