| Weight | 0.0016 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.248 × 0.248 × 1.3 in |
| MATERIAL | Natural Kynar (NK7) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 3 Barb – 3/16" |
| SIZE | 3 |
| HOSE BARB 2 | 2 Barb – 1/8" |
| SIZE2 | 2 |
| PFAS-Free | Yes |
C3-2NK7
$1.28
Reduction Coupler 3/16″ Barb x 1/8″ Barb Natural Kynar 740





