| Weight | 0.0024 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.125 × 0.3 × 1.105 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE | 4 |
| HOSE BARB 2 | 4 Barb – 1/4" |
| SIZE2 | 4 |
L0-4PP
$0.82
Elbow 1/4″ Barb in Non-Animal Derived Polypropylene





