| Weight | 0.0049 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.221 × 0.44 × 1.24 in |
| MATERIAL | White Nylon (WN) |
| COLOR | White |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HEX | 0.440" |
| THREAD | 1/8" NPT |
L2-5WN
$0.71
Elbow 1/8″ NPT x 5/16″ Barb in White Nylon





