| Weight | 0.0056 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.424 × 0.566 × 1.24 in |
| MATERIAL | Non-Animal Derived Polypropylene (PP) |
| COLOR | Natural |
| MINIMUM ORDER | 1 |
| UNIT | Each |
| PACKAGE TYPE | Bag |
| HOSE BARB | 5 Barb – 5/16" |
| SIZE | 5 |
| HEX | 0.566" |
| THREAD | 1/4" NPT |
L4-5PP
$0.71
Non-Animal derived Polypropylene Elbow 1/4″ NPT x 5/16″ID





